Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Kredi Başvurusu Admin 8.498 views

Kesin onaylı kredi başvurusu internet ve telefon bankacılığı ile yapacağınız kredi başvurularının kısa sürede sonuçlanması ve sizlere kısa mesaj olarak gelmesidir. Bugün ülkemizde Enpara, Denizbank, Directbank gibi hem şubesiz hem de masrafsız hızlı bankacılık uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar ile internet üzerinden kesin onaylı kredi başvurusu oldukça basit ve caziptir. Kesin onaylı kredi başvurusunda bankalar maaş aldığınız banka değil ise sizlerden bir takım evraklar belgeler ve teyitler isteyebilir

12 Şubat 2017 güncellemesi..

2017 yılı başı itibariyle kesin onaylı krediler neredeyse tüm bankalarda mevcuttur. Kredi onayının anında ve kesin olması için tüm başvurularda olduğu gibi kredi notunuzun ve risk analiz raporunda göreceğiniz kredi toplam limitinizin yeterli olması gerekmektedir. 1300 üzeri bir kredi notu yeterli olacaktır. Risk analiz raporunuzda da örneğin limitiniz 20000 TL olsun. O andaki kredi ve kredi kartı borçlarınız da toplamda 7000 TL olsun. Sizin kalan kredi limitiniz 13000 TL demektir. 13 bin TL altında bir krediye başvuru yaptığınız zaman kredi skorunuz yeterliyse çok büyük ihtimalle krediniz anında onaylanır.


Ön onaysız kredi çekme

Ön onaysız kredi çekme, direkt olarak bankaya kredi başvurusunda bulunma ve hiçbir belge göstermeyip beyan etmeden kredi çekebilmektir. Ön onaysız kredi çekmek için öncelikle banka kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Ayrıca ön onaysız kredi çekeceğiniz bankadan yapacağınız işlem hacmi fazla olmalıdır. Bir diğer açıdan maaş aldığınız banka ise ön onaysız kredi çekmek çok daha basit kolay ve uygulanabilir bir yöntemdir.

Kesin kredi veren bankalar

Kesin kredi veren bankalar listesinden her bankayı bulabileceğiniz gibi hiçbir bankayı da göremeyebilirsiniz. Bu şu anlama gelecektir. Maaş bordronuz ve geliriniz düşük, banka kredi notunuz çok az ve bankalara olan toplam borcunuz fazla ise hiçbir bankadan kredi çekemezsiniz. Ancak banka kredi notunuz yüksek ve maaş seviyeniz iyi ise tüm özel kamu ve vakıf bankaları sizler için kesin kredi veren bankalar listesinde yer alacaktır. Kesin kredi veren bankaları bazı durumlarda sizlerden kefil veya taşınmaz bir gayri mülkün ipoteğini isteyebilir. Kesin kredi veren bankalar, eğer banka kredi notunuz ve gelir seviyeniz yüksek ise sizlere çok daha düşük faiz oranları ve vade sürelerinde uzun yıllar şans vermektedir.


Kesin onaylı kredi başvurusu

İlginizi Çekebilir:  Kredi Borçlarımı Birleştirmek İstiyorum

Kesin onaylı kredi başvurusu hem telefondan hem internetten hem de dilerseniz bir banka şubesinden yapılabilir. Başvurunuz sonrası bankanın istediği gelir belgesini, ikametgah adresini ve TC kimlik numarasını verdikten sonra 1 – 3 gün içerisinde kesin onaylı kredi başvurunuz olumlu veya olumsuz sonuçlanacaktır. Kesin onaylı kredi başvurusunda talepleriniz banka şubeleri aracılığı ile merkeze iletilmekte ve merkezin yapacağı değerlendirmeler neticesinde sizlere dönüş yapılmaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Kesin Onaylı Kredi Başvurusu” üzerine 2 yorum

  1. Serdar Kağan dedi ki:

    Kesin onaylı kredi başvurusu diye bir şeyin olduğunu ilk kez duydum. Ben kredi notumu ciddi oranda arttırmayı başardım ve sanırım şu anda yağacağım bir kredi başvurusu büyük oranda olumlu sonuçlanacaktır.

  2. Nail dedi ki:

    Kesin onaylı kredi başvuruları hakkındaki ayrıntılı bilgiler için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir