Ev Hanımlarına Kefilsiz Kredi

Kredi Başvurusu Admin 1.879 views

Günümüzde öğrenciye, çalışana, emekliye ve iş sahiplerine verilen kredilerin yanı sıra ev hanımlarına da kredi veren bankalar mevcuttur. Özellikle çocuk sahibi olduğu için iş hayatında aktif rol alamayan bayanlara kefilsiz kredi imkanı sunan özel ve devlet bankaları, son yıllarda verdiği kredilerde faiz indirimlerine gitmektedirler.

Ev hanımlarına kefilsiz kredi hizmeti sunan bankaların başında Garanti Bankası gelmektedir. Bankadan kredi çekebilmeniz için öncelikle Garanti Bankası resmi web sayfasına girerek krediniz için ön başvuru yapmalısınız. Bu işlem sırasında kimlik bilgilerinizi, iletişim numaralarınızı, size ulaşılamaması durumunda ulaşılacak kişi numarasını ve gelir bildiriminizi site yöneticileri ile paylaşmanız gerekecektir.

Ev Hanımlarına Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Ev hanımları için kefilsiz kredi veren bir diğer banka ise QNB Finansbank’tır. QNB Finansbank’tan kredi alabilmeniz için sizden çok daha az bilgi talep edilecektir. Yine ön başvurunuzu internet üzerinden yapabileceğiniz süreçte ilk etapta istenen bilgi cep telefonu numaranız ve TC Kimlik Numaranız olacaktır. Ev hanımlarına en kolay, en az şart ile kredi verdiği bilinen banka olan QNB Finansbank ile düşük faizli krediler ile buluşacaksınız.


Çalışmayan ev hanımları kredi çekmek istediklerinde başvuracakları bir diğer banka ise Deniz Bank’tır. Deniz Bank, Finans banktan sonra, ev hanımlarına kefilsiz kredi verme olanağı sunan ikinci rahat bankadır. Diğer özel bankalara göre Deniz Bank’ın kredi faizleri biraz daha yüksek iken; ING Bank’ta kefilsiz kredi faizleri daha düşük oranlardadır. Bir diğer kefilsiz kredi veren banka ise ING Bank’tır. Sadece TC Kimlik Numaranız ve Cep Telefonu numaranızı kullanarak kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yine ev hanımlarına kefilsiz kredi veren beşinci banka, Türkiye Ekonomisi Bankası, diğer bir deyiş ile TEB’dir. TC Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı kullanarak başvuruda bulunabileceğiniz bankadan azami 40 bin TL’ye kadar kredi çekme imkanına sahip olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Taşıt Kredisi Ödenmezse Ne Olur?

Ev hanımlarına masrafsız ve kefil istemeden kredi imkanı sunan önemli bankalardan bir diğeri ise HSBC Bank olacaktır. 40 bin TL’ye kadar kefilsiz kredi imkanı sunan bankadan kredi çekimleriniz sırasında oldukça düşük faizler ile karşılaşacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir