En Kolay Kredi Hangi Bankadan Alınır

Kredi Başvurusu Admin 3.463 views

Kredi çıkma olasılığı aslında hemen hemen tüm bankalarda birbirine yakındır doğrusunu söylemek gerekirse. Fakat küçük bir ayrıntı bile sizin kredi onay sürecini etkilemektedir. Diğer bankalara göre daha avantajlı diyebileceğim bankalar sırasıyla şunlardır: ING Bank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve İş Bankası. Her bankanın kriteri bir diğerinden farklıdır, bu kriterlerin hepsi bankaların kredi sözleşmesinde belirtilmiştir. Tüm detay ve kriterlere ulaşmak için bankaların internet adreslerine bakabilirsiniz. Sizlere kredi masrafı almayan, kredi çekebileceğiniz bir banka önerebilirim. QNB Finansbank’ın kefilsiz kredi seçeneğiyle sizde kefil göstermeden sadece TC kimlik bilgilerinizi 5030’a mesaj atabilirsiniz. Tüm detaylar size banka tarafından iletilecektir.

En Kolay Kredi Veren Banka

Kredi almak istiyorsunuz ve bunu en kolay nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızda bunları öğrenebilirsiniz. Her banka bildiğiniz gibi kredi veriyor fakat bizim için önemli olan unsur ve sormamız gereken soru en kolay kredi veren banka hangisi olacaktır. Bunu öğrenmek için tek tek bankaları dolaşmanıza gerek yok kısacası söylemek gerekirse en kolay kredi veren banka küçük miktarlar için ING Bank gibi duruyor. Bir geliriniz olsa da olmasa da ING Bank kredi çıkma olasılığı çok yüksek. Peki, ama bazı kriterler var bunlar nedir diye soracak olursanız, sizlere şöyle açıklayabilirim. Farklı bir bankaya geçmiş yıllara ait borcunuz olmaması gerekiyor, ödemelerinizi düzenli yapmış ve takip etmelisiniz. Eğer geçmiş yıllardan kalan kredi kartı borcu, kredi borcu ya da benzeri borçlarınız bulunuyorsa kredi çıkma olasılığınız düşüktür ama gene de imkansız değildir çünkü ING Bank bu konuda herkese yardımcı olmak istiyor, elinden geldiğince kredi veriyor her ne kadar düşük bir tutar olsa bile.

Kolay Kredi Veren Bankalar


Kredi almak bildiğiniz gibi zor bir iştir, kolay kolay alamazsınız. Karşınıza onlarca engel çıkmakta. Yapmanız gereken kolay kredi veren bankaları araştırmanız. Biz sizler için araştırarak şöyle bir sıralama yaptık: ING Bank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve İş Bankası. Verdiğimiz bankalara sırasıyla uğrayarak işinizi en kısa sürede halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Notuma Göre Ne Kadar Kredi Çekebilirim

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir