En Hızlı Kredi Kartı Veren Banka

Kredi Kartı Admin 1.776 views

Kredi kartı çıkma şansı ve hızı aslında hemen hemen tüm bankalarda birbirine yakın olduğunu söyleyebiliriz. Diğer birçok banka gibi aşağıda vereceğim bankalar diğerlerine göre daha hızlı ve sorunsuzdur. En hızlı kredi kartı veren bankaları sıralamak gerekirse: ING Bank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve İş Bankası. Her bankanın kendi sözleşmesinde belirtilen kriter ve ölçüler birbirinden farklıdır. Tüm detay ve kriterlere ulaşmak için bankaların internet adreslerine bakabilirsiniz. Sizlere en hızlı kredi kartı veren banka olan ING Bank’ın “ING Bonus Cart” önerebilirim. Bankanın internet sitesine girerek kredi kartı başvuru formunu doldurmanız gerekmekte. Sizden istenilen bilgilerini doldurduktan sonra aynı gün içerisinde olumlu/olumsuz dönüş sağlanacaktır.

En kolay kredi kartı veren banka hangisi

Eğer öğrenciyseniz ve bir kredi kartına ihtiyaç duyuyorsanız bu yazımız tam size göre. Kredi kartı alabileceğiniz onlarca banka bulunmakta bunlardan biri ve sizlere tavsiye edebileceğim “Bonus Genç”. Tek yapmanız gereken Garanti Bankasının sitesine girerek kredi kartı bölümünden bonus genç kartına başvurmanız. Sizden kimlik bilgilerinizi isteyecekler bu kısmı eksiksiz bir biçimde doldurduğunuz zaman gün içerisinde dönüş yapacaklar. Eğer olumlu bir cevap alırsanız bankanın size yollayacağı kredi kartı 7-10 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.


Kredi kartı almanın en kolay yolu

Bir öğrencisiniz ve kredi kartına sahip olmak istiyorsunuz. Peki ya şimdi ne yapacağım diye düşünmeden aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • İhtiyacınız ne kadar bunu belirlemelisiniz.
  • Kredi kartından beklentileriniz.
  • Kredi kartını nerelerde kullanacaksınız.

Bunları belirledikten sonra kredi kartı seçimini yapabilirsiniz. Kredi kartının almanın kolay yolu gelirinizi yüksek göstermektir. Eğer bir geliriniz yoksa borcunuz varsa bankanın size kredi kartı vermesi için bir sebep göstermelisiniz. Kolay kredi kartı alabileceğiniz bankalar: Garanti Bankası (Bonus Genç), İş Bankası (İşte Üniversiteli), Yapı Kredi(Play Kart). Bu bankalardan öğrenci olduğunuz durumda ücretsiz ve en kolay yoldan hızlı bir şekilde kredi kartı alabilirsiniz.  Yukarıda yazdığım kriterleri kafanızda belirleyerek, hangisini avantajlı geliyorsa başvurabilirsiniz. İsterseniz şubeden, isterseniz de internetten başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir