Çiftçi Nakit Kredisi Nedir?

Kredi Başvurusu Admin 1.367 views

Çiftçi nakit kredisi QNB Finansbank yetkilileri tarafından üretici vatandaşın maddi sıkıntılarını karşılamak amacıyla üretici vatandaşlara sunulan bir projedir. Finansbank bugüne kadar yaptığı kredi projeleri, kampanyalar ve tüm çalışmalarıyla her sektörden vatandaşın her zaman yanında ve destekçisi olduğunu ispatlamıştır. Bu ispat sayesinde güven ve saygınlık kazanan QNB Finansbank, müşterilerinin dört gözle beklediği bu proje ile de bir kez daha bu saygınlığa saygınlık katmayı başaran nadir bankalardan olmaktadır. Çiftçiye özel çeşitli kredileri bünyesinde barındıran, tarımla uğraşan her vatandaş ve firmaya özel kampanyalar hazırlayan QNB Finansbank’ın bu projesinden yararlanmak oldukça basit ve hızlı adımlarla gerçekleşmektedir. Çiftçi nakit kredisi nedir sorusuna verilen cevaplardan sonra artan talepten dolayı QNB Finansbank gücüne güç katmaktadır. Peki, gerçekten çiftçi nakit kredisi nedir ve ne işe yarar?


Çiftçi nakit kredisi çiftçilerin yalnızca zirai faaliyetlerini karşılamasına yardımcı olan ancak bu yardımı 7 gün 24 saat sağlayabilen neredeyse tek denilebilecek bir kredi türüdür. Bu kredi türüne sahip olmak isteyen vatandaşın hesabını tanımlatması yeterli olacaktır. Hesaba tanımlı limit miktarınca kredi ödeneği açılmakta olup ihtiyaç anında tüm ATM’lerden 7 gün 24 saat gerekli nakit ihtiyacını üretici vatandaş karşılayabilecektir. Üstelik çiftçi nakit kredisinin çiftçilere sağladığı bir diğer avantaj ise yalnızca hesabın kullanıldığı gün kadar faiz işletmektedir. Buda diğer kredilerdeki gibi her gün olmamasıyla boşu boşuna üreticilerin cebinden fazla para çıkmamasını sağlayarak üreticiyi düşünen projeler listesine adını yazdırmaktadır. Sağlanan imkanlar doğrultusunda zirai ihtiyaçlarının önemli kısmını bu krediyle sağlayabilen vatandaş borcunu hasat toplandıktan sonra ödeyebilecektir. Bu fırsatta üreticiye ödeme zamanında kolaylık sağlamaktadır. QNB Finansbank üreticiden zor zamanında para istemeyerek onları düşündüğünü bir kez daha göstermiş olmaktadır. Çiftçi nakit kredisi nedir sorusunun kısaca cevapları bu şekildedir.

İlginizi Çekebilir:  Mahkum Kredisi Nedir ve Nasıl Alınır?

Sağlanan bu fırsatların farkında olan çiftçi vatandaşlar QNB Finansbank yetkililerine her projeden sonra daha çok güvenerek memnuniyetlerini iletmektedirler. Karşılıklı alışverişin en mutlu ve en mantıklı şekilde yaşandığı bu çatı altında kazanan sadece tek taraf olmamakla birlikte sadece maddi kazançta değil, bunun yanında manevi kazançlarda elde edilerek çoğu zaman tek projeyle birçok kesim mutlu edilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir