Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Kredi Başvurusu Admin 3.849 views

Değişik krediler adı altında bankalardan çekilen paralar, bazen yatırılamayabilir. Her ay ödenmesi gereken tutar, üst üste bindiğinde ve bu tutara faiz eklendiğinde, kredi çeken şahıs çok zor durumda kalacaktır. Borcun birkaç yerde dağınık olması da kişiyi zor duruma sokar.  Zaten bankadan çekilen paralar, ödenmediğinde birkaç ay içinde resmi işlemler başlayacaktır. Maaşa el koyma veya ipotek edilen taşınır veya taşınmaza el koyma, bankaların alacağını tahsil etme yöntemleri arasındadır. Oysa borç kapatma kredisi veren bankalar mevcuttur.

Kredi kapatma Kredisi

Dağınık olan ve ödenmekte zorlanılan borçlar için kredi kapatma kredisi çekerek, mevcut borçları tek bir yerde toplamak ve tek seferde kapatmak, yeni krediyi daha düşük miktardan ödemek mümkün olur.


Borç Transfer Kredisi

Değişik bankalardan değişik isimler altında çekilen kredilerin, tek bir yerde toplanması ve ödenecek miktarın belli olması oldukça önemlidir. Çünkü dağınık olan borçların, her birine değişik oranda faiz uygulanır. Borç transfer kredisi sayesinde, tek yere toplanan ve belli bir faiz üzerinden kapatılan borçlar, kişinin borç öderken zorlanmasını engeller.

Borç Kapatma Kredisi

Her bankanın kredi limiti ve faizleri konusunda, değişik uygulamaları vardır. Bazıları yeniden yapılandırma sırasında çok fazla dosya masrafı, komisyon gibi ücretler talep ederken, bazıları ise yüksek faiz uygulamasına gider. Borç kapatma kredisi çekmeden öce değişik birkaç bankanın kredi paketlerini araştırmak gerekir. Böylece kişi mevcut kredisinden daha az ödeme yapabileceği bir banka ile anlaşarak, borçlarını tek yerde toplamış olacaktır.


Kart Borcu İçin Kredi

Günümüzün en büyük sorunlarından biri kart borçlarıdır. Birçok aile ödenemeyen kart borçları sebebi ile zor durumda kalır. Kart borcu için kredi vermek bankaların yeni uygulamaları arasındadır. Fakat bu krediden yararlanmak için, her bankanın aradığı değişik şartlar mevcuttur. Borç transferi yapabilmek için daha önceki ödemelerinize gösterdiğiniz hassasiyet dikkate alınacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Risk Notu Kaç Olmalı?

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar” üzerine 1 yorum

  1. Ferhat dedi ki:

    Kredi çekmek istiyorum ne yapmam lazım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir