Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi Başvurusu Admin 3.435 views

Günümüzde kredi kartı ve borçları yüzünden sorun yaşayan, kanuni şekillerde takip başlatılmış birçok tüketici sayısı vardır. Ve gün geçtikçe bu sayı artmaktadır. Bu gibi durumlardan sonra tüketiciler borçlarını kapatsalar dahi kredi alma imkanları zorlaşıyor. Yeni bir kredi kartı almak için onay olasılığı azalıyor. Böyle durumlara çözüm olarak bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar mevcuttur. Çok gündemde olmayan bir çözüm yolu olmasa bile tüketiciler için farklı bir seçenek olacaktır. Normal bir kredi kartından farkı olmayan bloke teminatlı kartlar ile taksitli alışverişler, artı puanlar kazanabilirsiniz.

Bloke Teminatlı Kredi Veren Bankalar

Bu tarz krediye internet ya da cep şubesi üzerinden başvuru yapamayacağınız için bankanın kendi şubesine gidip bizzat başvuru yapmanız gerekmektedir. Kredi borcu olup da yeni kredi kartı alamayan tüketiciler için bloke teminatlı kredi veren banka tercihi cazip gelecektir. Çok yaygın olmayan bu yöntemi Garanti Bankası’ da sağlamaktadır. Ancak şubesine gidip başvuru yapmanız gerekecektir.

Senetle Kredi Kartı Veren Bankalar

Bloke teminatı gibi seçeneklerden sonra senetle kredi kartı veren bankalar da vardır. Bunlardan birisi de Ziraat Bankası’dır. Şubeye gidip bizzat başvuru yapmanız gerekecektir. İmzalayacağınız senet karşılığında belirlenen faizler ile size kredi kartı, kredi verilecektir. Senet karşılığında krediyi tercih eden kesimler daha çok birçok alanda faaliyet gösteren işletmeler olmaktadır. Senet karşılığında kredi işlemine daha çok, yatırım yapmak isteyen, çalışanlarına belirli ödemeler yapan şirketler başvurmaktadır.

Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Borçları olan, borçlarını kapatmasına rağmen başvurduğu kredi kartlarının onaylanmaması sonucunda teminat karşılığında kredi kartı alan tüketici sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası teminatlı kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Şubeye giderek başvuru yaparsanız bir sonuç alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kosgeb Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar” üzerine 2 yorum

 1. OSMAN KARAHAN dedi ki:

  Emekliyim, iki bankadan bireysel kredi çektim. Ek olarak çalışıyordum iş yeri iflas etti. Borç alarak bir müddet daha ödedim. Sonra borçta bulamaz oldum. Bir emekli maaşım, bir de ikamet ettiğim dairem var. Daireme haciz gelir mi?

  1. Semih Buzgan dedi ki:

   Geçmiş olsun Osman bey,

   Daire sizin üstünüzeyse borç ödenmediği takdirde sıkıntı olabilir. Tüm imkan ve şartları zorladığınızı yazmışsınız fakat borcu bir şekilde sizden tahsil ederler eğer daire sizin üstünüze tapuluysa.

   Saygılar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir